Grupa młodych ludzi tańczy na scenie w kolorowym oświetleniu. Są ubrani w jasne, swobodne stroje. Postacie są dynamicznie uchwycone w ruchu na tle ciemnego tła.

TREMA

04 marca 2026

Teatr to miejsce spotkania, które pozwala na odłączenie się od rzeczywistości wirtualnej i bycie ze sobą tu i teraz. Uczestnicy grupy „Trema” poprzez zabawy i gry teatralne poznają siebie, uczą się jak współdziałać w grupie i jak wspólnymi siłami można stworzyć coś cudownego i niepowtarzalnego w postaci spektaklu kończącego roczne spotkania. Uczestnicy zajęć nie tylko poznają tajniki aktorstwa – poprawną wymowę, radzenie sobie ze stresem, czy pracę z emocjami, ale także poprzez działania fizyczne i ruch będą uczyć się bycia na scenie. Zajęcia poprowadzi Magdalena Kacprzak-Wysocka.

 

 

Teatr to miejsce spotkania, które pozwala na odłączenie się od rzeczywistości wirtualnej i bycie ze sobą tu i teraz. Uczestnicy grupy „Trema” poprzez zabawy i gry teatralne poznają siebie, uczą się jak współdziałać w grupie i jak wspólnymi siłami można stworzyć coś cudownego i niepowtarzalnego w postaci spektaklu kończącego roczne spotkania. Uczestnicy zajęć nie tylko poznają tajniki aktorstwa – poprawną wymowę, radzenie sobie ze stresem, czy pracę z emocjami, ale także poprzez działania fizyczne i ruch będą uczyć się bycia na scenie. Zajęcia poprowadzi Magdalena Kacprzak-Wysocka.

Udostępnij:
Powrót